Od 2008 roku skutecznie doradzamy naszym Klientom.

Od 2008 roku skutecznie doradzamy naszym Klientom.

DORADZTWO

KADRY i PŁACE

KSIĘGOWOŚĆ

FINANSE

DORADZTWO GOSPODARCZE

DORADZTWO GOSPODARCZE

W Kancelarii Gospodarczej doradztwo gospodarcze jest zbiorem usług świadczonych różnym podmiotom, jest uzupełnieniem usług rachunkowych i kadrowo-płacowych i może obejmować wiele aspektów działalności. Wspieramy rozwój każdego przedsiębiorcy i dbamy o bezpieczeństwo transakcji gospodarczych. Doradzamy dobór instrumentów finansowych niezbędnych każdej firmie.

Z chęcią dzielimy się swoimi kontaktami i budujemy wzajemne relacje wśród klientów. Współpracujemy z ekspertami i kadrą naukową. Inspirujemy rozwój firm przez tworzenie kultury innowacji.

ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI JEDNOOSOBOWYCH

Oferujemy pełne wsparcie przed i podczas zakładania własnej działalności gospodarczej. Wyjaśniamy podstawowe aspekty prawne, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, ustalamy kody PKD, stawki VAT, porównujemy koszty i korzyści z wyboru różnej formy opłacania składek ZUS, przeprowadzamy przez cały proces formalności związanych z założeniem własnej firmy.

ZAKŁADANIE SPÓŁEK PRAWA HANDLOWEGO

Pomagamy w wyborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej, szczegółowo omawiamy wszystkie korzyści i wady płynące z różnych jej rodzajów, wyjaśniamy podstawowe aspekty prawne, ustalamy kody PKD. Wspieramy w przejściu skomplikowanego procesu zakładania spółki prawa handlowego (np. spółki z o.o.), w formalnościach rejestracyjnych takich jak przygotowanie umowy spółki czy zgłoszenie spółki w KRS, Urzędzie Skarbowym oraz ZUS. Dbamy o każdy etap rejestracji, aby ta przebiegła sprawnie i bezproblemowo.

SZKOLENIA BIZNESOWE, ROZWOJOWE, PODATKOWE

Dokładamy wszelkich starań, aby firmy naszych partnerów nieustannie się rozwijały, dlatego organizujemy szereg szkoleń o tematyce biznesowej, rozwojowej czy podatkowej wspierających przedsiębiorców. Nasze szkolenia są pełne kreatywności i oparte na wiedzy połączonej z praktyką.